Walsin Technologies WLPM444220M3R3LC
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 1816
数据表和文档
描述
FIXED IND 3.3UH 2.5A 87 MOHM SMD
Power Ind 444220 3.3uH ±20%