Walsin Technologies WLPM444220M1R2LC
General Purpose Inductor, 1.2uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 1816
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页6 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 1.2UH 4.5A 27 MOHM SMD
Power Ind 444220 1.2uH ±20%