Walsin Technologies WLPM131365MR47LC
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 5350
数据表和文档
描述
FIXED IND 470NH 41A 1.2 MOHM SMD