Walsin Technologies WLPM131365MR33LC
General Purpose Inductor, 0.33uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 5350
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-12-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 330NH 46A 0.9 MOHM SMD
Power choke,Molded, 1265, 0.33uH,M,65A