Walsin Technologies WLPM131365MR15LC
General Purpose Inductor, 0.15uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 5350
数据表和文档
描述
FIXED IND 150NH 55A 0.6 MOHM SMD