Walsin Technologies WLPM131365M5R6LC
General Purpose Inductor, 5.6uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 5350
数据表和文档
描述
FIXED IND 5.6UH 12A 12.8 MOHM