Walsin Technologies WLPM131365M4R7LC
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 5350
数据表和文档
描述
FIXED IND 4.7UH 13.5A 11.2 MOHM