Walsin Technologies WLPM131365M3R3LC
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 5350
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-12-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 3.3UH 18A 6.8 MOHM SMD