Walsin Technologies WLPM131365M220LC
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 5350
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页7 年前
描述
FIXED IND 22UH 5A 39.5 MOHM SMD
Power choke,Molded, 1265,22uH,M,7.5A