Walsin Technologies WLPM131365M1R2LC
General Purpose Inductor, 1.2uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 5350
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页7 年前
描述
FIXED IND 1.2UH 30A 2.5 MOHM SMD