Walsin Technologies WLPM131350MR47LC
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 5350
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
描述
FIXED IND 470NH 38A 1.3 MOHM SMD