Walsin Technologies WLPM131350MR33LC
General Purpose Inductor, 0.33uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 5350
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
描述
FIXED IND 330NH 42A 1.1 MOHM SMD