Walsin Technologies WLPM131350M5R6LC
General Purpose Inductor, 5.6uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 5350
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
描述
FIXED IND 5.6UH 11.5A 16.5 MOHM