Walsin Technologies WLPM131350M1R0LC
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 5350
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-12-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 1UH 29A 2.5 MOHM SMD