Walsin Technologies WLPH252010MR47PS
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, SMD, 1008
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页2 年前
描述
FIXED IND 470NH 4.4A 29 MOHM SMD