Walsin Technologies WLPH252010MR33PS
General Purpose Inductor, 0.33uH, 20%, 1 Element, SMD, 1008
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页2 年前
描述
FIXED IND 330NH 4.8A 22 MOHM SMD