Walsin Technologies WLPH252010M4R7PP
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, SMD, 1008
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页7 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-03-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 4.7UH 1.22A 262 MOHM