Walsin Technologies WLPH201610MR24PP
General Purpose Inductor, 0.24uH, 20%, 1 Element, SMD, 0806
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页7 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 240NH 4.5A 21 MOHM SMD