Walsin Technologies WLFW2012Z0K100PB
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
数据表和文档
描述
Ferrite CWire 2012(0805) 10uH ±10%
FIXED IND 10UH 200MA 3.45 OHM