Walsin Technologies WLFW2012Z0JR47PB
General Purpose Inductor, 0.47uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Ferrite CWire 2012(0805) 0.47uH ±5%
FIXED IND 470NH 720MA 310 MOHM