Walsin Technologies WLFW2012Z0J2R7PB
General Purpose Inductor, 2.7uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页7 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Ferrite CWire 2012(0805) 2.7uH ±5%
FIXED IND 2.7UH 350MA 1.48 OHM