Walsin Technologies WLFW1608Z0JR10PB
General Purpose Inductor, 0.1uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
7.9MHz 1.15GHz 1.3A 12@7.9MHz 100nH 130m¦¸ ¡À5% 0603 1.8mm*1.2mm*1.1mm
FIXED IND 100NH 130 MOHM SMD
Fert Chip Wire Ind1608(0603) 0.10uH ±5%