Walsin Technologies WLFM201609MR47PP
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0806
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页7 年前
描述
FIXED IND 470NH 1.6A 60 MOHM SMD
Multi-Layer Pwr 201609(0806) 0.47uH ±20%