Walsin Technologies WLFM201609M4R7PP
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0806
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.17%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-10-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
1MHz 20MHz 1.1A 4.7¦ÌH 140m¦¸ ¡À20% 0805 2mm*1.6mm*1mm
FIXED IND 4.7UH 1.1A 140 MOHM
INDUCTOR FIXED 4.7UH 0806
Multi-Layer Power 201609(0806) 4.7uH±20%