Walsin Technologies WLFM201205MR47PP
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页2 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-10-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 470NH 1.1A 120 MOHM
Multi-Layer Pwr 201205(0805) 0.47uH ±20%