Walsin Technologies WLFM201205M1R5PP
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页2 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 1.5UH 700MA 260 MOHM
Multi-Layer Power 201205(0805) 1.5uH±20%