Walsin Technologies WLFI2012Z0MR56PB
General Purpose Inductor, 0.56uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Ferrite Chip 2012(0805) 0.56uH ±20%
FIXED IND 560NH 150MA 750 MOHM