Walsin Technologies WLFI2012Z0M82NTB
General Purpose Inductor, 0.082uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Ferrite Chip 2012(0805) 82nH ±20%
FIXED IND 82NH 300MA 200 MOHM