Walsin Technologies WLFI2012Z0M4R7PB
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页7 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Ferrite Chip 2012(0805) 4.7uH ±20%
FIXED IND 4.7UH 30MA 1 OHM SMD