Walsin Technologies WLCW4532Z0GR39PB
General Purpose Inductor, 0.39uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1813
数据表和文档
描述
C-Wire Ind (4532)1812 390nH,G,80Q,0.85A
FIXED IND 390NH 850MA 140 MOHM