Walsin Technologies WLCW4532Z0GR15PB
General Purpose Inductor, 0.15uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1813
数据表和文档
描述
C-Wire Ind (4532)1812 150nH,G,75Q,1.15A
FIXED IND 150NH 1.15A 110 MOHM