Walsin Technologies WLCW4532Z0G82NPB
General Purpose Inductor, 0.082uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1813
数据表和文档
描述
C-Wire Ind (4532)1812 82nH,G,70Q,1.15A
FIXED IND 82NH 1.5A 60 MOHM SMD