Walsin Technologies WLCW4532Z0G1R2PB
General Purpose Inductor, 1.2uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1813
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页8 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
C-Wire Ind (4532)1812 1200nH,G,62Q,0.48A
FIXED IND 1.2UH 480MA 1.2 OHM