Walsin Technologies WLCW3225Z0JR82PB
General Purpose Inductor, 0.82uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
数据表和文档
描述
C-Wire Ind (3225)1210,820nH,J,50Q,0.35A
FIXED IND 820NH 350MA 1.45 OHM