Walsin Technologies WLCW3225Z0JR56PB
General Purpose Inductor, 0.56uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
数据表和文档
描述
C-Wire Ind (3225)1210,560nH,J,50Q,0.4A
FIXED IND 560NH 400MA 900 MOHM