Walsin Technologies WLCW3225Z0JR47PB
General Purpose Inductor, 0.47uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
数据表和文档
描述
C-Wire Ind (3225)1210,470nH,J,50Q,0.4A
FIXED IND 470NH 400MA 690 MOHM