Walsin Technologies WLCW3225Z0JR39PB
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
数据表和文档
描述
C-Wire Ind (3225)1210,390nH,J,50Q,0.5A
FIXED IND 390NH 500MA 630 MOHM