Walsin Technologies WLCW3225Z0JR33PB
General Purpose Inductor, 0.33uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页2 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-12-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
C-Wire Ind (3225)1210,330nH,J,50Q,0.5A
FIXED IND 330NH 500MA 370 MOHM