Walsin Technologies WLCW3225Z0JR27PB
General Purpose Inductor, 0.27uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
数据表和文档
描述
C-Wire Ind (3225)1210,270nH,J,50Q,0.5A
FIXED IND 270NH 500MA 330 MOHM