Walsin Technologies WLCW3225Z0JR18PB
General Purpose Inductor, 0.18uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
数据表和文档
描述
C-Wire Ind (3225)1210,180nH,J,60Q,0.5A
FIXED IND 180NH 500MA 210 MOHM