Walsin Technologies WLCW2520Z0JR33PB
General Purpose Inductor, 0.33uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
数据表和文档
描述
FIXED IND 330NH 450MA 1.05 OHM
Chip Wire Ind 2520(1008) 330nH ±5%