Walsin Technologies WLCW2520Z0G2R7PB
General Purpose Inductor, 2.7uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
数据表和文档
描述
FIXED IND 2.7UH 290MA 3.2 OHM
Chip Wire Ind 2520(1008) 2.7uH ±2%