Walsin Technologies WLCW2012HQJ51NPB
General Purpose Inductor, 0.051uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页8 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Chip Wire Ind 2012HQ(0805) 51nH ±5%
FIXED IND 51NH 1.7A 120 MOHM SMD