Walsin Technologies WLCW2012HQJ16NPB
General Purpose Inductor, 0.016uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
数据表和文档
描述
Chip Wire Ind 2012HQ(0805) 16nH ±5%
FIXED IND 16NH 1.7A 60 OHM SMD