Walsin Technologies WLCW2012HQG27NPB
General Purpose Inductor, 0.027uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
数据表和文档
描述
Chip Wire Ind 2012HQ(0805) 27nH ±2%
FIXED IND 27NH 1.3MA 70 OHM SMD