Walsin Technologies WLCW2012HQG12NPB
General Purpose Inductor, 0.012uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页8 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Chip Wire Ind 2012HQ(0805) 12nH ±2%
FIXED IND 12NH 1.6MA 45 OHM SMD