Walsin Technologies WLCW1608Z0JR39PB
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
数据表和文档
描述
Chip Wire Ind 1608(0603) 390nH ±5%
FIXED IND 390NH 100MA 4.35 OHM