Walsin Technologies WLCW1608Z0JR27PB
General Purpose Inductor, 0.27uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
数据表和文档
描述
Chip Wire Ind 1608(0603) 270nH ±5%
FIXED IND 270NH 170MA 2.3 OHM