Walsin Technologies WLCW1608Z0JR26PB
General Purpose Inductor, 0.26uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
数据表和文档
描述
Chip Wire Ind 1608(0603) 260nH ±5%
FIXED IND 260NH 200MA 2 OHM SMD