Walsin Technologies WLCW1608Z0J36NPB
General Purpose Inductor, 0.036uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页8 年前
描述
Chip Wire Ind 1608(0603) 36nH ±5%
FIXED IND 36NH 600MA 250 MOHM